Чим ми займаємось

Ми не стоїмо на місці, впроваджуючи нові ідеї і технології у виробництво. Все це дозволяє нам вибудувати цілісний підхід в харчовій системі поставок. Ми відкриті і готові до швидко мінливих потреб сучасного ринку переробки.
Пріоритетом нашої діяльності є стратегічна спрямованість і контроль факторів ризику від провадження до відвантаження продукції.
Високий рівень взаємодії між структурними підрозділами, безпечна робоче середовище, дотримання всіма методиками і процедурами безпеки на виробництві, продумана інфраструктура, організація закупівель і високий вхідний контроль закуповуваної сировини дозволяє потужності функціонувати відповідно до вимог міжнародних стандартів, що в свою чергу дає конкурентноздатну перевагу, вихід на закордонні ринки, надання гарантій нашим клієнтам і корпоративна надійність.
Без сорому можемо заявити, Ми пишаємося нашою політикою прозорості, надійності, безпеки! Репутація для нас - основа довгострокових взаємин.


Якість продукції

ПРАТ «ІНТЕР АГРОЛАЙН» має власну лабораторію, яка отримала свідоцтво про метрологічне підтвердження вимірювальних можливостей. Вимірювальна лабораторія має відповідну систему керування вимірювання, технічно компетентна та здатна отримувати достовірні результати вимірювання. Також на ПРАТ «ІНТЕР АГРОЛАЙН» впроваджена система ISO 22000:2018 (НACCP) «Система управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь – яких організацій харчового ланцюга»

Згідно цього, автоматично формується ряд переваг, а саме:
- Збільшення довіри споживачів до продукції, що виробляється.
- Розширення ринків збуту.
- Збільшення конкурентоспроможності підприємства та продукції.
- Зростання інвестиційної привабливості.
- Створення твердої репутації виробника якісних і безпечних продуктів харчування
- Безпомилкове знаходження контрольних точок і отримання необхідного своєчасного рівня контролю над ними.

Сертифікація нашої продукції